شرایط استفاده از خدمات اینترنتی

- قبل از خرید و یا پرداخت از هر بخش کلیه شرایط و ضوابط مربوطه را با دقت مطالعه نموده و یا در صورت نیاز با شماره تلفن های اعلام شده تماس حاصل فرمایید.

- برای خرید و استفاده از هر گونه خدمات اینترنتی تکمیل اطلاعات عضویت و ثبت نام کاربری و رمز ورود الزامی است.

تبصره :

· نام کاربری از کد ملی اقتباس می شود و در احراز هویت جهت اهداء جوایز، قرعه کشی، ابطال عضویت و بازپرداخت هزینه و تسویه حساب با متقاضی ملاک قرار می گیرد .

· رعایت موارد امنیتی در زمینه حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ضروری بوده و سوءاستفاده از آن توسط شخص ثالث به عهده دارنده آن می باشد.

· در صورت سوءاستفاده توسط اشخاص غیر با حضور در محل مجتمع و ارایه کارت ملی اشتراک غیر فعال و باقیمانده اعتبار در کارت جدید صادر خواهد شد.

- در صورت انتخاب هر یک از خدمات و نیاز به پرداخت قبل از تایید نهایی کلیه شرایط ارایه شده را کنترل نمایید.

- اتمام عملیات خرید منوط به گرفتن شماره پیگیری می باشد.

تبصره :

· مشتری یا خریدار موظف است شماره پیگیری اخذ شده را تا اتمام دوره خدمات درخواستی حفظ نماید.

· رعایت کلیه موارد ایمنی و قوانین معمول بر پرداخت فضای مجازی باید توسط فرد خریدار رعایت گردد ، بدیهی است که در صورت عدم رعایت موارد ایمنی حاکم بر فضای مجازی مسئولیت عواقب آن به عهده خود فرد خواهد بود.

· در صورت اقدام به پرداخت و عدم انجام موفق تراکنش از سوی بانک برابر قوانین شبکه بانکی شتاب 72 ساعت کاری با درخواست کتبی و ارایه کارت ملی جهت محرز شدن عملیات پرداخت به دفتر مجتمع مراجعه نمایید. وجه مذکور برای شما منظور و یا در صورت عدم تمایل به یک حساب بانکی بنام فرد بازپرداخت می گردد.

- در صورت اتمام عملیات پرداخت با موفقیت وجه کارت اشتراک به آدرس شما پست گردیده و یا با حضور در دفتر باشگاه و ارایه کارت شناسایی به خریدار تحویل می گردد.